Кошик
416 відгуків
Магазин канцелярських та господарських товарів
+380 (44) 585-51-22
0 (800) 21-31-22
+380 (68) 840-89-71

Мольберт

Мольберт — це дерев'яна опора, на якій художник має свої роботи. Установка найчастіше виконується з дерева і призначається для утримування картини і регулювання рівня її нахилу і висоти для більш зручного процесу творчості. Можна, звичайно малювати і за столом, і на коліні, але зручніше буде віддати перевагу мольберта.

Що потрібно врахувати при виборі мольберта

При виборі мольберта варто звернути увагу на стійкість. Якщо він не буде надійно закріплений, то може похитнутися в невідповідний момент і залишити пляма на аркуші.
Розрізняють багато видів мольбертів, тут про найбільш популярних:

  • Мольберт-хлопавка. Стандартний, звичний всім мольберт. Має досить примітивну конструкцію, зате коли художник не потребує, мольберт складається і не займає багато місця. Зустрічаються в кожній художній школі. Папір кріпитися на канцелярські кнопки, що не несе особливої різниці для учнівських робіт, але в більш професійних може перешкодити. Відрізняється ще невеликою висотою, що дозволяє працювати сидячи на стільці.
  • Ліра. А-подібний мольберт який не займає багато місця в приміщенні, регулює висоту і нахил полотна. Виділяється невеликою вагою і легкістю установки.
  • Студійний мольберт. Н-подібна установка, яка, на відміну від попередніх потребує просторі. Дозволяє працювати з великими форматами, має тримач для папери і полицю для зберігання різних дрібниць.
  • Настільний мольберт. Прекрасний варіант для роботи вдома, розроблений спеціально для невеликих приміщень. Також його компактність дозволяє творити як стоячи, так і сидячи. Але, на жаль, такий тип мольберта підходить лише для написання маленьких робіт і не особливо стійкий, що може зіпсувати роботу.

До вибору мольберта варто підходити серйозно, адже від зручності роботи з ним буде залежати результат
 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner