Художні фарби
Жоден художник, навіть початківець, не обходиться без фарб. Все починається ще в дошкільному віці з акварельних або гуашевих фарб, малювання пальцями і іншими предметами.
Величезний вибір художніх фарб
Митці пробують всі види фарб, а потім вибирають який тип малювання їм ближче. Фарби можна розділити на дві категорії: синтетичні і мінеральні. Синтетичні або штучні виділяються більш насиченими кольорами, але володіють різними властивостями змішування, світлостійкості в залежності від виду фарби. Колір природних фарб схожий з квітами оточуючими нас, також вони легко змішуються, але відрізняються в ціні. Найпоширеніші види фарб:
- Акварель. Назва акварель походить від слова вода, з чого можна зробити висновок, що цей вид фарби потребує великої кількості рідини. Акварельні фарби надають ніжні, навіть трохи прозорі кольори, які без проблем змішуються для отримання потрібного відтінку. Аквареллю підходить для створення градієнтів, вона швидко сохне і не має неприємного запаху.
- Гуаш. Те, з чого починають все. Гуаш відрізняється насиченими квітами, а після висихання злегка біліє від присутності білил в складі. Також вона легко змішується і наноситься на папір, завдяки щільності, косяки можна приховати під ще одним шаром фарби.
- Акрил. Акрилові фарби - досить молодий вид фарб. Вони густі і щільні, довго сохнуть і виділяються яскравими, насиченими кольорами. Їх використовують не тільки для живопису, але і для декорування.
- Масляні. Олійні фарби відрізняються в ціні, чому ж? Це залежить від пігменту: синтетичний він чи натуральний. Деякі природні пігменти є важко добуваються тому і ціна на них значно вище. Також в процесі роботи олійними фарбами, картину можна правити в будь-який момент.
Якщо дитина на самому ділі проявляє інтерес до малювання, варто віддати його в художню школу, де пояснять принцип роботи з кожним видом фарб.
Фарби акварельні і все, що потрібно для малювання, можна купити в один клік.