Кошик
416 відгуків
Магазин канцелярських та господарських товарів
+380 (44) 585-51-22
0 (800) 21-31-22
+380 (68) 840-89-71

Шкільні щоденники

Гарні шкільні щоденники для хлопчиків і дівчаток на вибір доступний до замовлення.

Вже давно щоденники стали обов'язковою частиною шкільної рутини. Щоденник виконує відразу декілька функцій. По-перше, зберігає в собі розклад уроків та дзвінків, запис домашнього завдання. По-друге, щоденник є засобом комунікації батьків і вчителів. І, по-третє, має інформацію про успішність.

Чому щоденник для школяра важливий

Как бы дети их не любили, в школе без дневника никак, иногда бывает нелегко выбрать подходящий. От обилия выбора глаза аж разбегаются. Все в первую очередь смотрят на внешний вид и на обложку, и даже не открывают, чтобы посмотреть что внутри. Но иногда случается так что с виду у красивых дневников на втором месяце учебы выпадают страницы, рвется обложка, стирается рисунок. И поэтому нужно учитывать не только внешний вид, но и структуру, формат, качество и страницы. При виборі щоденника варто звернути увагу на такі параметри:

  • Щільність паперу

Рекомендована щільність паперу становить 120 г/м2 і більше, в такому варіанті сторінці складно зробити дірку навіть самим жорстким гумкою.

  • Тип скріплення аркушів

Він буває: клейовий і скріпками. Перший більш дешевий і надійний, другий частіше використовується у варіантах з м'якою обкладинкою.

  • Обкладинка

Існує три види обкладинок: м'які, тверді та інтегральні. Якщо з першими двома все зрозуміло, то що таке інтегральна? 
Інтегральна обкладинка — компромісне рішення між м'якою і твердою палітуркою. В шкільних, суворих умовах найбільше шансів вижити у твердої обкладинки.

Корисні особливості вибраного щоденника

Щоденник розміщує в собі багато інформації про учня, також в деяких видах щоденників можна знайти корисну для учнів інформацію. Це наприклад: таблиця Менделєєва, алгебраїчні формули, історичні дані та літературні цитати. Варто пам'ятати що щоденник використовується школярами кожен день, тому повинен бути в його смаку.

Шкільний щоденник та інші приналежності для учня можна отримати за одне замовлення.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner