Кошик
416 відгуків
Магазин канцелярських та господарських товарів
+380 (44) 585-51-22
0 (800) 21-31-22
+380 (68) 840-89-71

Зошити

Зошит — одна з основних складових портфеля кожного школяра або студента, і це обумовлено тим, що більшу частину інформації потрібно записувати для запам'ятовування і для подальшого використання. Зошити можна характеризувати за кількома критеріями:

  • формат
  • кількість сторінок
  • колір паперу
  • товщина паперу
  • колір і якість линовки
  • обкладинка, дизайн
  • Тепер про все по порядку.

Як оптимально підібрати формат та кількість аркушів для зошитів

найпоширеніший формат шкільних зошитів - А5, вони компактні і легко поміщаються в кожний рюкзак. Студенти ж воліють формат А4, адже в них на одному аркуші може поміститися набагато більше інформації.

Количество листов также бывает разным. Это может быть 12, 18, 24, 36, 48, 60, 80 и 96. Дети, учащиеся в младших классах, не нуждаются в большом количестве страниц, для них подойдет 12 или 18. Как правило, в средней и старшей школах, объем информации увеличивается, и тогда дети нуждаются в увеличении страниц.

Почему стоит учитывать цвет, толщину бумаги и качество линовки

Офтальмологи советуют выбирать тетради цвета слоновой кости или молочным оттенком. Все из-за того, что под влиянием чересчур белоснежной бумаги глаза могут быстро устать.

Щоб запису не навчаються з іншого боку сторінки, варто звернути увагу на щільність, ідеальною буде 55-60г/м2. 

Розліновка шкільних зошитів буває трьох видів: лінія, клітка і коса лінія(для тих, хто тільки вчиться писати). Колір ліній: синій, сірий і фіолетовий. Лінії повинні бути чіткими, не надто блідими, але і не особливо яскравими. Звертайте увагу на те, наскільки лінії рівні.

Переваги дизайну обкладинки 

Обкладинку варто вибирати картонну, щоб зошит випадково не ушкодилася. Також існує величезний вибір серед дизайнів обкладинок, а на звороті можна знайти матеріали, які допоможуть у потрібний момент.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner