Кошик
416 відгуків
Магазин канцелярських та господарських товарів
+380 (44) 585-51-22
0 (800) 21-31-22
+380 (68) 840-89-71

Словники іноземних слів

У наш час знання іноземних мов відіграє вагому роль у багатьох сферах життя: у вступі в навчальні заклади, в пошуку роботи, а в подальшому - підвищення. Щоб вивчати нове було легше, використовуйте словники для вивчення іноземних слів. зошитах є спеціальна розмітка з декількома колонками, в них записують слово або фразу, значення яких потрібно запам'ятати, потім транскрипцію і переклад. Найчастіше подібні словники зустрічаються у дітей, учнів в школі. 

Для чого може бути корисна зошит з іноземними словами

Фахівці рекомендують вести словники для ефективного запам'ятовування. Річ справді корисна, адже набагато зручніше відкрити маленьку книжечку і швидко знайти потрібне слово, ніж гортати велику, товсту книжку. Все необхідне буде зберігатися в невеликому словника, який не займає багато місця в рюкзаку. В залежності від того, як буде організований процес запам'ятовування нових слів, досить багато залежить. Щоб словник став помічником, а не порожній писаниною ми підготували п'ять простих правил:

  • Виписуйте слова в контексті, у прикладах, фразах та реченнях.
  • Не забувайте про транскрипції. Багато людей не записують транскрипцію, думаючи що це марна трата часу, але вона часто виручає в ситуаціях зі складними словами.
  • Записуйте кілька варіантів перекладу слова. Одне і те ж слово може мати кілька значень, і щоб надалі не плутатися краще записати і вивчити всі одразу слова ставте в початкову форму.
  • Періодично повторюйте запису в словнику. Для запам'ятовування слова назавжди варто час від часу повторювати записане.

Що важливо врахувати при виборі зошита для словника

Щоб використання було комфортним варто звернути увагу на якість: щільні листи, тверда обкладинка та чіткий друк, також для тривалого часу використання варто придбати для нього обкладинку тоді сторінки будуть захищені.

Придбати словник для запису іноземних слів можна з доставкою по всій Україні.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner