Кошик
416 відгуків
Магазин канцелярських та господарських товарів
+380 (44) 585-51-22
0 (800) 21-31-22
+380 (68) 840-89-71

Пензлі художні

Як відомо, кисті — головний атрибут кожного художника. Деякі люди не надають належної уваги вибору кистей, хоча напевно, навіть не уявляють, наскільки це необхідно. Адже від якості кистей залежить як результат, так і отримане задоволення від процесу живопису. В ідеалі, у художника в арсеналі повинні бути пензлики різних розмірів і форм, але бігти і зносити все з прилавків не варіант. Якщо ви тільки починаєте шлях в живопису, варто серйозно вивчити це питання. 

Які типи фарб існують

Отже, які ж бувають кисті, і що потрібно конкретно вам? Почнемо з типу фарб, які ви використовуєте.

  • Акрил. Для роботи з акриловими фарбами краще всього підійдуть кисті зі штучного ворсу, а точніше: синтетика і нейлон. Все тому що натуральний ворс дуже ніжний. Але є і пара винятків у вигляді кистей з шерсті колонка і щетини, вони теж цілком підходять для подібної роботи. Синтетика залишається на першому місці, так як вони мають меншу чутливість до хімічного складу фарби.
  • Акварель. У живопису аквареллю предпочитаются білячі пензлика або прості синтетичні, матеріал відмінно тримає вологу, а ще м'який, що не мало важливо для даного типу фарби. 5-6 кистей різної товщини вистачить.
  • Гуаш. Впливові моменти при виборі щітки для гуаші це еластичність волосся, тримання води, наприклад: білка, синтетика або поні. Щодо розміру, вистачить і трьох штук: тонку (для опрацювання дрібних деталей), велику (фон, широкі ділянки та інше) і середню.

Правила зберігання та догляду

У процесі малювання не тисніть на кисть, інакше ворсинки можуть обламатися. Після закінчення роботи ретельно вимийте її з милом. Не залишайте пензлик сохнути вгору ворсом, краще дочекайтеся повного висихання в горизонтальному положенні. Ворсовим пучком вниз також ставити не варто.

Якщо Вам подобається малювання, пензлі художні доступні до замовлення в онлайн-магазині.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner